Sebesség 70 km/h |
Akkumulátor 60V / 20Ah |
Távolság 75 km |
A képek csak illusztrációk!
A weboldalon és promóciós anyagainkban szereplő képek illusztrációk. Mindig a legújabb elérhető modellt küldjük, azonban előfordulhat, hogy a termékfotók frissítése nem történik meg azonnal.
További információk
| Tömeg | 37 kg |
|---|---|
| Típus | Off-road elektromos roller |
| Akkumulátor feszültsége | 60V |
| Akkumulátor kapacitása | 20 Ah |
| App támogatás | Nincs |
| Felfüggesztés | Első és hátsó |
| Gumi típus | Felfújható gumik (belsővel) |
| Jelszavas zárolás | Nincs |
| Kerékméret (inch) | 11" |
| Maximális sebesség | 70km/h |
| Maximális terhelhetőség | 120 kg |
| Megtehető távolság | 75 km |
| Motor teljesítménye | 2000W |
| NFC-s indítás | Nincs |
| Vízállóság | IP54 |
| Extrák: | Érintőképernyő |
FONTOS INFORMÁCIÓ:
Maximális sebesség és távolság:
A gyártó által megadott maximális értékek ideális körülmények között érhetőek el. Az útviszonyok, a szélirány, a domborzat és a terhelés, mind befolyásolhatják a jármű tényleges sebességét és a megtehető távolságot.
KuKirin G4 2026
372 990 Ft349 990 Ft
2 készleten
Garancia
10 000–100 000 Ft között 1 év,
100 001–250 000 Ft között 2 év,
250 001 Ft felett pedig 3 év jótállás jár.
Részletek
Szállítási idő: 3-5 munkanap
Előfordulhat, hogy egyes termékeink külső raktárból érkeznek, ezért a szállítási idő termékenként változhat.
Utánvétes fizetés esetén a szállítás általában 5–9 munkanap.
Megérkezett a KuKirin G4 2026-os verziója, új, hatékonyabb sárvédővel és továbbfejlesztett szerelési megoldásokkal.
Erős, 2000 W-os motorja akár 70 km/h sebességet is lehetővé tesz.
20 Ah akkumulátora akár 75 km hatótávot biztosít egy töltéssel.
11″ széles vákuumgumik stabil tapadást adnak városban és terepen is.
6 darabos LED világítási rendszere biztonságos közlekedést nyújt éjszaka is.
Modern érintőkijelzője egyszerű kezelhetőséget biztosít, a G4 pedig igazi erőgép minden helyzetben.
Dr. Roller Service
Rollert bárki árulhat.
Mi felelősséget is vállalunk.
Sok konkurenciával ellentétben nálunk saját szerviz partnerünk, a Dr. Roller Szerviz végzi a garanciális javításokat, nem kell külföldre küldeni a rollert / e-Bike-ot!
Ez azt jelenti, hogy gyorsabb, kényelmesebb és megbízhatóbb javítást biztosítunk számodra itthon, magyarországi szervizelési lehetőséggel.










