Sebesség 45 km/h |
Akkumulátor 48V / 15Ah |
Távolság 55 km |
A képek csak illusztrációk!
A weboldalon és promóciós anyagainkban szereplő képek illusztrációk. Mindig a legújabb elérhető modellt küldjük, azonban előfordulhat, hogy a termékfotók frissítése nem történik meg azonnal.
További információk
| Tömeg | 26 kg |
|---|---|
| Típus | Off-road elektromos roller |
| Akkumulátor feszültsége | 48V |
| Akkumulátor kapacitása | 15 Ah |
| App támogatás | Nincs |
| Felfüggesztés | Első és hátsó |
| Gumi típus | Tömör gumi |
| Jelszavas zárolás | Nincs |
| Kerékméret (inch) | 10 |
| Maximális sebesség | 45 km/h |
| Maximális terhelhetőség | 120 kg |
| Megtehető távolság | 55 km |
| Motor teljesítménye | 800W |
| NFC-s indítás | Nincs |
| Vízállóság | IP54 |
FONTOS INFORMÁCIÓ:
Maximális sebesség és távolság:
A gyártó által megadott maximális értékek ideális körülmények között érhetőek el. Az útviszonyok, a szélirány, a domborzat és a terhelés, mind befolyásolhatják a jármű tényleges sebességét és a megtehető távolságot.
KuKirin G2 2026
242 990 Ft209 990 Ft
1 készleten
Garancia
10 000–100 000 Ft között 1 év,
100 001–250 000 Ft között 2 év,
250 001 Ft felett pedig 3 év jótállás jár.
Részletek
Szállítási idő: 3-5 munkanap
Előfordulhat, hogy egyes termékeink külső raktárból érkeznek, ezért a szállítási idő termékenként változhat.
Utánvétes fizetés esetén a szállítás általában 5–9 munkanap.
Ha G2-t szeretnél vásárolni, nagyon ajánljuk hogy most tedd meg, mivel amikor érkezik készlet a G2-ből, általában néhány órán belül el is fogy. Nem csoda – a G2 jelenleg a piac legjobb ár-érték arányú rollere, ezért vált nemcsak a KuKirin, hanem a mi kínálatunk bestsellerévé is. 🔥😊
Dr. Roller Service
Rollert bárki árulhat.
Mi felelősséget is vállalunk.
Sok konkurenciával ellentétben nálunk saját szerviz partnerünk, a Dr. Roller Szerviz végzi a garanciális javításokat, nem kell külföldre küldeni a rollert / e-Bike-ot!
Ez azt jelenti, hogy gyorsabb, kényelmesebb és megbízhatóbb javítást biztosítunk számodra itthon, magyarországi szervizelési lehetőséggel.












