Sebesség 35 km/h |
Akkumulátor 36V / 10.4Ah |
Távolság 30 km |
A képek csak illusztrációk!
A weboldalon és promóciós anyagainkban szereplő képek illusztrációk. Mindig a legújabb elérhető modellt küldjük, azonban előfordulhat, hogy a termékfotók frissítése nem történik meg azonnal.
További információk
| Tömeg | 17 kg |
|---|---|
| Típus | Városi elektromos roller |
| Akkumulátor feszültsége | 36V |
| Motor teljesítménye | 500 Watt |
| Akkumulátor kapacitása | 10.4 Ah |
| Maximális sebesség | 35 km/h |
| Gumi típus | Felfújható gumik (belsővel) |
| Kerékméret (inch) | 10 |
| Vízállóság | IPX4 |
| App támogatás | Van |
| Maximális terhelhetőség | 120 kg |
| Megtehető távolság | 30 km |
| NFC-s indítás | Nincs |
| Ajándék | Rolleres táska |
FONTOS INFORMÁCIÓ:
Maximális sebesség és távolság:
A gyártó által megadott maximális értékek ideális körülmények között érhetőek el. Az útviszonyok, a szélirány, a domborzat és a terhelés, mind befolyásolhatják a jármű tényleges sebességét és a megtehető távolságot.
iScooter i9S
163 000 Ft
Elfogyott
E-mailt kérek, amennyiben újra elérhetővé válik!
Garancia
10 000–100 000 Ft között 1 év,
100 001–250 000 Ft között 2 év,
250 001 Ft felett pedig 3 év jótállás jár.
Részletek
Szállítási idő: 3-5 munkanap
Előfordulhat, hogy egyes termékeink külső raktárból érkeznek, ezért a szállítási idő termékenként változhat.
Utánvétes fizetés esetén a szállítás általában 5–9 munkanap.
A iScooter i9S elektromos roller 500 W-os teljesítménnyel és 750 W csúcsteljesítménnyel rendelkezik, mely 35 km/h maximális sebesség elérésére képes. A 10 hüvelykes levegős városi kerekek és az első rugós lengéscsillapítás kényelmes utazást biztosítanak. A 10,4 Ah-s akkumulátor akár 30-35 km-es hatótávot is nyújt, és 4-6 óra alatt feltölthető. A robogó első dobfék és hátsó elektromos fékrendszerrel, valamint tempomattal van felszerelve, 120 kg maximális teherbírással.
Dr. Roller Service
Rollert bárki árulhat.
Mi felelősséget is vállalunk.
Sok konkurenciával ellentétben nálunk saját szerviz partnerünk, a Dr. Roller Szerviz végzi a garanciális javításokat, nem kell külföldre küldeni a rollert / e-Bike-ot!
Ez azt jelenti, hogy gyorsabb, kényelmesebb és megbízhatóbb javítást biztosítunk számodra itthon, magyarországi szervizelési lehetőséggel.







