Sebesség 25 km/h |
Akkumulátor 48V / 12,75 Ah |
Távolság 75 km |
A képek csak illusztrációk!
A weboldalon és promóciós anyagainkban szereplő képek illusztrációk. Mindig a legújabb elérhető modellt küldjük, azonban előfordulhat, hogy a termékfotók frissítése nem történik meg azonnal.
További információk
| Akkumulátor feszültsége | 48V |
|---|---|
| Akkumulátor kapacitása | 12.75 Ah |
| App támogatás | Van |
| Felfüggesztés | Első és hátsó |
| Jelszavas zárolás | Nincs |
| Kerékméret (inch) | 10 |
| Gumi típus | Tömör gumi |
| Maximális sebesség | 32 km/h |
| Maximális terhelhetőség | 120 kg |
| Megtehető távolság | 75 km |
| Motor teljesítménye | 400W |
| NFC-s indítás | Nincs |
| Súly | 23 kg |
| Típus | Városi elektromos roller |
| Vízállóság | IPX5 |
FONTOS INFORMÁCIÓ:
Maximális sebesség és távolság:
A gyártó által megadott maximális értékek ideális körülmények között érhetőek el. Az útviszonyok, a szélirány, a domborzat és a terhelés, mind befolyásolhatják a jármű tényleges sebességét és a megtehető távolságot.
Navee GT3 Max
252 990 Ft
Elfogyott
E-mailt kérek, amennyiben újra elérhetővé válik!
Ingyenes szállítás
minden járműre
Garancia
10 000–100 000 Ft között 1 év,
100 001–250 000 Ft között 2 év,
250 001 Ft felett pedig 3 év jótállás jár.
Részletek
Szállítási idő: 3-5 munkanap
Előfordulhat, hogy egyes termékeink külső raktárból érkeznek, ezért a szállítási idő termékenként változhat.
Utánvétes fizetés esetén a szállítás általában 5–9 munkanap.
A NAVEE GT3 Max egy robusztus, acélvázas városi elektromos roller, amely akár 120 kg teherbírást is biztosít. Erőteljes, 400 W-os motorja könnyedén viszi a rollert 25 km/h sebességig, és akár 22%-os emelkedőn is megállja a helyét. A nagy kapacitású, 48 V 12,75 Ah lítium akkumulátor akár 75 km hatótávot nyújt egyetlen töltéssel. A kényelmet a 10 colos gumikerekek, az összecsukható kialakítás és a praktikus kiegészítők – például csengő, világítás és sárvédők – szolgálják. Biztonságáról dobfék, elektronikus fék, fényvisszaverők és IPX5 védelem gondoskodnak, miközben Android és iOS rendszerrel is kompatibilis.
Dr. Roller Service
Rollert bárki árulhat.
Mi felelősséget is vállalunk.
Sok konkurenciával ellentétben nálunk saját szerviz partnerünk, a Dr. Roller Szerviz végzi a garanciális javításokat, nem kell külföldre küldeni a rollert / e-Bike-ot!
Ez azt jelenti, hogy gyorsabb, kényelmesebb és megbízhatóbb javítást biztosítunk számodra itthon, magyarországi szervizelési lehetőséggel.









