Sebesség 50 km/h |
Akkumulátor 48V / 18Ah |
Távolság 55 km |
A képek csak illusztrációk!
A weboldalon és promóciós anyagainkban szereplő képek illusztrációk. Mindig a legújabb elérhető modellt küldjük, azonban előfordulhat, hogy a termékfotók frissítése nem történik meg azonnal.
További információk
| Tömeg | 37 kg |
|---|---|
| Típus | Off-road elektromos roller |
| Akkumulátor feszültsége | 48V |
| Akkumulátor kapacitása | 18 Ah |
| App támogatás | Nincs |
| Felfüggesztés | Első és hátsó |
| Gumi típus | pneumatikus gumiabroncs |
| Jelszavas zárolás | Nincs |
| Kerékméret (inch) | 10 |
| Maximális sebesség | 50-km/h |
| Maximális terhelhetőség | 120 kg |
| Megtehető távolság | 55 km |
| Motor teljesítménye | 800w*2 |
| NFC-s indítás | Nincs |
| Vízállóság | IPX4 |
| Extrák: | Hangszóró |
FONTOS INFORMÁCIÓ:
Maximális sebesség és távolság:
A gyártó által megadott maximális értékek ideális körülmények között érhetőek el. Az útviszonyok, a szélirány, a domborzat és a terhelés, mind befolyásolhatják a jármű tényleges sebességét és a megtehető távolságot.
KuKirin G2 Ultra
328 000 Ft274 990 Ft
4 készleten
Garancia
10 000–100 000 Ft között 1 év,
100 001–250 000 Ft között 2 év,
250 001 Ft felett pedig 3 év jótállás jár.
Részletek
Szállítási idő: 3-5 munkanap
Előfordulhat, hogy egyes termékeink külső raktárból érkeznek, ezért a szállítási idő termékenként változhat.
Utánvétes fizetés esetén a szállítás általában 5–9 munkanap.
A Kukirin G2 Ultra egy prémium elektromos roller, amely futurisztikus, integrált dizájnjával és acélvázával tűnik ki, biztosítva a stabilitást és tartósságot még kihívást jelentő útviszonyok között is. A nagyméretű központi érintőképernyő nemcsak a kijelzőt és a vezérlést egyesíti, hanem Bluetooth hangszóróval kiegészítve a zenehallgatást és a navigációt is lehetővé teszi, így egyedülálló, intelligens vezetési élményt nyújt. A sebesség, akkumulátor és futásteljesítmény adatai egyetlen kijelzőn követhetők, a több üzemmód pedig rugalmasan igazodik az energiatakarékossághoz vagy a dinamikusabb vezetéshez.
Az állítható LED fényszórók akár 15 méteres megvilágítást biztosítanak, így éjszaka is biztonságosan használható városban és terepen egyaránt. A kettős, összesen 1600 W teljesítményű motor kiemelkedő gyorsulást és 55 km/h végsebességet kínál, miközben az erős nyomaték könnyedén megbirkózik az emelkedőkkel. A 48V 18Ah-s akkumulátor akár 55 km hatótávot biztosít normál üzemmódban, ami ideálissá teszi ingázáshoz és hosszabb kirándulásokhoz is.
Dr. Roller Service
Rollert bárki árulhat.
Mi felelősséget is vállalunk.
Sok konkurenciával ellentétben nálunk saját szerviz partnerünk, a Dr. Roller Szerviz végzi a garanciális javításokat, nem kell külföldre küldeni a rollert / e-Bike-ot!
Ez azt jelenti, hogy gyorsabb, kényelmesebb és megbízhatóbb javítást biztosítunk számodra itthon, magyarországi szervizelési lehetőséggel.










