Sebesség 55 km/h |
Akkumulátor 48V / 20Ah |
Távolság 70 km |
A képek csak illusztrációk!
A weboldalon és promóciós anyagainkban szereplő képek illusztrációk. Mindig a legújabb elérhető modellt küldjük, azonban előfordulhat, hogy a termékfotók frissítése nem történik meg azonnal.
További információk
| Tömeg | 35 kg |
|---|---|
| Típus | Off-road elektromos roller |
| Akkumulátor feszültsége | 48V |
| Akkumulátor kapacitása | 20 Ah |
| App támogatás | Nincs |
| Felfüggesztés | Első és hátsó |
| Gumi típus | Felfújható gumik (belsővel) |
| Jelszavas zárolás | Nincs |
| Kerékméret (inch) | 10 |
| Maximális sebesség | 55 km/h |
| Maximális terhelhetőség | 120 kg |
| Megtehető távolság | 70 km |
| Motor teljesítménye | 800w*2 |
| NFC-s indítás | Nincs |
| Vízállóság | IP54 |
FONTOS INFORMÁCIÓ:
Maximális sebesség és távolság:
A gyártó által megadott maximális értékek ideális körülmények között érhetőek el. Az útviszonyok, a szélirány, a domborzat és a terhelés, mind befolyásolhatják a jármű tényleges sebességét és a megtehető távolságot.
KuKirin G1 Pro
387 999 Ft
Elfogyott
E-mailt kérek, amennyiben újra elérhetővé válik!
Garancia
10 000–100 000 Ft között 1 év,
100 001–250 000 Ft között 2 év,
250 001 Ft felett pedig 3 év jótállás jár.
Részletek
Szállítási idő: 3-5 munkanap
Előfordulhat, hogy egyes termékeink külső raktárból érkeznek, ezért a szállítási idő termékenként változhat.
Utánvétes fizetés esetén a szállítás általában 5–9 munkanap.
A KUKIRIN KIRIN G1 PRO elektromos roller erős, 2×800 W-os szénkefe nélküli motorokkal rendelkezik. A roller akár 55 km/h maximális sebességet is elérhet. A 48V-os, 20 Ah kapacitású akkumulátor egyetlen töltéssel akár 70 km-es hatótávolságot biztosít, a töltési idő pedig 10-11 óra. A 10 colos, felfújható gumiabroncsokkal ellátott roller kiváló rugózással rendelkezik, (első-hátsó) A fékrendszert első-hátsó tárcsafékek és motorfék teszik biztonságossá, míg a beépített LED lámpák elősegítik az éjszakai közlekedést. Maximális terhelhetősége 120 kg, és összecsukható kialakítással rendelkezik.
Dr. Roller Service
Rollert bárki árulhat.
Mi felelősséget is vállalunk.
Sok konkurenciával ellentétben nálunk saját szerviz partnerünk, a Dr. Roller Szerviz végzi a garanciális javításokat, nem kell külföldre küldeni a rollert / e-Bike-ot!
Ez azt jelenti, hogy gyorsabb, kényelmesebb és megbízhatóbb javítást biztosítunk számodra itthon, magyarországi szervizelési lehetőséggel.








