Sebesség 85 km/h |
Akkumulátor 60V / 31.2 Ah |
Távolság 100 km |
A képek csak illusztrációk!
A weboldalon és promóciós anyagainkban szereplő képek illusztrációk. Mindig a legújabb elérhető modellt küldjük, azonban előfordulhat, hogy a termékfotók frissítése nem történik meg azonnal.
További információk
| Tömeg | 52 kg |
|---|---|
| Típus | Off-road elektromos roller |
| Akkumulátor feszültsége | 60V |
| Akkumulátor kapacitása | 31.2 Ah |
| Motor teljesítménye | 2100wx2 (6000w csúcs) |
| Maximális sebesség | 85 km/h |
| Kerékméret (inch) | 13 |
| Vízállóság | IPX4 |
| App támogatás | Van |
| Maximális terhelhetőség | 150 kg |
| Megtehető távolság | 100 km |
| NFC-s indítás | Van |
| Felfüggesztés | Első és hátsó |
| Jelszavas zárolás | Van |
| Súly | 54 kg |
FONTOS INFORMÁCIÓ:
Maximális sebesség és távolság:
A gyártó által megadott maximális értékek ideális körülmények között érhetőek el. Az útviszonyok, a szélirány, a domborzat és a terhelés, mind befolyásolhatják a jármű tényleges sebességét és a megtehető távolságot.
OOTD T90 (ApeFox)
554 990 Ft519 990 Ft
2 készleten
Ingyenes szállítás
minden járműre
Garancia
10 000–100 000 Ft között 1 év,
100 001–250 000 Ft között 2 év,
250 001 Ft felett pedig 3 év jótállás jár.
Részletek
Szállítási idő: 3-5 munkanap
Előfordulhat, hogy egyes termékeink külső raktárból érkeznek, ezért a szállítási idő termékenként változhat.
Utánvétes fizetés esetén a szállítás általában 5–9 munkanap.
Az OOTD T90 egy nagy teljesítményű elektromos roller, amelyet terepre és városba egyaránt ajánljuk. Két 2100W-os motorja erőteljes gyorsulást biztosít, a 60V 31.2Ah akkumulátorral akár 100 km hatótáv is elérhető. A 13 hüvelykes off-road gumik és a dupla hátsó rugózás kiváló stabilitást és kényelmet nyújtanak nehezebb terepen is. Robusztus kialakítása akár 150 kg teherbírást is elbír. Ideális választás azoknak, akik kompromisszummentes teljesítményt keresnek.
Dr. Roller Service
Rollert bárki árulhat.
Mi felelősséget is vállalunk.
Sok konkurenciával ellentétben nálunk saját szerviz partnerünk, a Dr. Roller Szerviz végzi a garanciális javításokat, nem kell külföldre küldeni a rollert / e-Bike-ot!
Ez azt jelenti, hogy gyorsabb, kényelmesebb és megbízhatóbb javítást biztosítunk számodra itthon, magyarországi szervizelési lehetőséggel.










