Sebesség 70 km/h |
Akkumulátor 52V / 28Ah |
Távolság 110 km |
A képek csak illusztrációk!
A weboldalon és promóciós anyagainkban szereplő képek illusztrációk. Mindig a legújabb elérhető modellt küldjük, azonban előfordulhat, hogy a termékfotók frissítése nem történik meg azonnal.
További információk
| Tömeg | 43 kg |
|---|---|
| Típus | Off-road elektromos roller |
| Akkumulátor feszültsége | 52V |
| Akkumulátor kapacitása | 28 Ah |
| Motor teljesítménye | 1600W*2 |
| Maximális sebesség | 70km/h |
| Súly | 33 kg |
| Vízállóság | IP54 |
| Megtehető távolság | 90-110 Km |
| Kerékméret (inch) | 11" |
| Felfüggesztés | Első és hátsó |
| Maximális terhelhetőség | 200 kg |
| Ajándék | Pumpa, Rolleres táska, Szerszámkészlet, Telefontartó, Zár |
FONTOS INFORMÁCIÓ:
Maximális sebesség és távolság:
A gyártó által megadott maximális értékek ideális körülmények között érhetőek el. Az útviszonyok, a szélirány, a domborzat és a terhelés, mind befolyásolhatják a jármű tényleges sebességét és a megtehető távolságot.
Boyueda Q7 Pro Max
414 990 Ft389 990 Ft
2 készleten
Ingyenes szállítás
minden járműre
Garancia
10 000–100 000 Ft között 1 év,
100 001–250 000 Ft között 2 év,
250 001 Ft felett pedig 3 év jótállás jár.
Részletek
Szállítási idő: 3-5 munkanap
Előfordulhat, hogy egyes termékeink külső raktárból érkeznek, ezért a szállítási idő termékenként változhat.
Utánvétes fizetés esetén a szállítás általában 5–9 munkanap.
A BOYUEDA Q7 Pro Max egy nagyon erős, mégis kiemelkedően jó ár-érték arányú elektromos roller, amit a teljesítmény szerelmeseinek terveztek. A két 1600W-os motor összesen 3200W-ot ad le, így bármilyen terepen magabiztosan gyorsul. A 52V 28Ah akkumulátor akár 110 km hatótávot biztosít, így hosszabb túrákhoz is ideális. A motoros stílusú gázkar precíz vezérlést nyújt. Az NFC-s indítás extra biztonságot ad, míg az olajos első és rugós hátsó lengéscsillapítás gondoskodik a kényelmes, stabil úttartásról.
Dr. Roller Service
Rollert bárki árulhat.
Mi felelősséget is vállalunk.
Sok konkurenciával ellentétben nálunk saját szerviz partnerünk, a Dr. Roller Szerviz végzi a garanciális javításokat, nem kell külföldre küldeni a rollert / e-Bike-ot!
Ez azt jelenti, hogy gyorsabb, kényelmesebb és megbízhatóbb javítást biztosítunk számodra itthon, magyarországi szervizelési lehetőséggel.








