Sebesség 66 km/h |
Akkumulátor 52V / 20.8 Ah |
Távolság 95 km |
A képek csak illusztrációk!
A weboldalon és promóciós anyagainkban szereplő képek illusztrációk. Mindig a legújabb elérhető modellt küldjük, azonban előfordulhat, hogy a termékfotók frissítése nem történik meg azonnal.
További információk
| Tömeg | 37 kg |
|---|---|
| Típus | Off-road elektromos roller |
| Akkumulátor feszültsége | 52V |
| Akkumulátor kapacitása | 20.8 |
| App támogatás | Van |
| Felfüggesztés | Első és hátsó |
| Gumi típus | pneumatikus gumiabroncs |
| Jelszavas zárolás | Van |
| Kerékméret (inch) | 10 |
| Maximális sebesség | 66 km/h |
| Maximális terhelhetőség | 130 kg |
| Megtehető távolság | 95 km |
| Motor teljesítménye | 1000w*2 |
| NFC-s indítás | Van |
| Vízállóság | IP54 |
FONTOS INFORMÁCIÓ:
Maximális sebesség és távolság:
A gyártó által megadott maximális értékek ideális körülmények között érhetőek el. Az útviszonyok, a szélirány, a domborzat és a terhelés, mind befolyásolhatják a jármű tényleges sebességét és a megtehető távolságot.
Ausom SR1
452 990 Ft399 990 Ft
4 készleten
Ingyenes szállítás
minden járműre
Garancia
10 000–100 000 Ft között 1 év,
100 001–250 000 Ft között 2 év,
250 001 Ft felett pedig 3 év jótállás jár.
Részletek
Szállítási idő: 3-5 munkanap
Előfordulhat, hogy egyes termékeink külső raktárból érkeznek, ezért a szállítási idő termékenként változhat.
Utánvétes fizetés esetén a szállítás általában 5–9 munkanap.
Az SR1 két 1000 W-os motorral gyorsul, maximális sebessége 66 km/h
A 52 V / 20,8 Ah akkumulátorral maximum 95 hatótávot biztosít.
ShocFree felfüggesztése sima, stabil utazást nyújt minden terepen.
E-ABS + hidraulikus tárcsafék gondoskodik a biztonságos megállásról.
Erős, mégis kezelhető roller hosszabb ingázáshoz vagy túrához.
Az SR1 ideális azoknak, akik kombinált városi és szabadidős használatra keresnek robusztus rollert.
Dr. Roller Service
Rollert bárki árulhat.
Mi felelősséget is vállalunk.
Sok konkurenciával ellentétben nálunk saját szerviz partnerünk, a Dr. Roller Szerviz végzi a garanciális javításokat, nem kell külföldre küldeni a rollert / e-Bike-ot!
Ez azt jelenti, hogy gyorsabb, kényelmesebb és megbízhatóbb javítást biztosítunk számodra itthon, magyarországi szervizelési lehetőséggel.









