Sebesség 45 km/h |
Akkumulátor 48V / 10Ah |
Távolság 40-50 km |
A képek csak illusztrációk!
A weboldalon és promóciós anyagainkban szereplő képek illusztrációk. Mindig a legújabb elérhető modellt küldjük, azonban előfordulhat, hogy a termékfotók frissítése nem történik meg azonnal. Emellett a termék grafikák háttereinél mesterséges intelligencia által generált képeket használunk, így nem minden esetben a legideálisabb terepviszonyok előtt van megjelenítve a roller.
További információk
| Tömeg | 26 kg |
|---|---|
| Típus | Off-road elektromos roller |
| Akkumulátor feszültsége | 48V |
| Akkumulátor kapacitása | 10 Ah |
| Motor teljesítménye | 1200W |
| Maximális sebesség | 45 km/h |
| Kerékméret (inch) | 10 |
| Vízállóság | IPX5 |
| App támogatás | Van |
| Maximális terhelhetőség | 150 kg |
| Megtehető távolság | 40-50 km |
| NFC-s indítás | Nincs |
FONTOS INFORMÁCIÓ:
Maximális sebesség és távolság:
A gyártó által megadott maximális értékek ideális körülmények között érhetőek el. Az útviszonyok, a szélirány, a domborzat és a terhelés, mind befolyásolhatják a jármű tényleges sebességét és a megtehető távolságot.
iScooter iF1
216 000 Ft199 990 Ft
ÁRAINK FORINTBAN ÉRTENDŐK ÉS TARTALMAZZÁK AZ ÁFÁ-T.
Az iScooter IF1 egy erős off-road elektromos roller, ami városban és könnyebb terepen is nagyon jól használható.
1200W-os motorja akár 45 km/h végsebességet biztosít, így dinamikus és élvezetes vele a közlekedés.
48V 10Ah akkumulátorral kb. 40–50 km hatótáv érhető el, ami ideális napi ingázásra is.
10 colos terepgumijai, első-hátsó rugós felfüggesztése és tárcsafékjei stabil, kényelmes és biztonságos használatot adnak.
Összecsukható váza miatt könnyen hordozható és tárolható, terhelhetősége akár 150 kg.
Egy igazán jó választás, ha egy erős, mégis megfizethető all-round rollert keresel.
2 készleten
Garancia
10 000–100 000 Ft között 1 év,
100 001–250 000 Ft között 2 év,
250 001 Ft felett pedig 3 év jótállás jár.
Részletek
14 napos elállási jog
A vásárlástól számítva 14 napon belül élhetsz a visszaküldési jogoddal, kérdés nélküli pénzvisszafizetéssel.
Részletek
Házhozszállítás költsége: 2990 Ft
Jelenleg rendelésedet házhozszállítással tudod leadni, de folyamatosan azon dolgozunk, hogy a jövőben többféle csomagkézbesítési lehetőséget is kínálhassunk.
Szállítási idő: 3-5 munkanap
Előfordulhat, hogy egyes termékeink külső raktárból érkeznek, ezért a szállítási idő termékenként változhat.
Utánvétes fizetés esetén a szállítás általában 5–9 munkanap.
Motor
Akkumulátor
Gumi
Töltő
Fék
Elektronika
Vezérlő
Töltő
Képernyő
Gázkar
Fékbetét
Belső
Külső Gumi
Féktárcsa
Lámpa
Lengőkar
Lengéscsillapító
Gyújtáskapcsoló
...
stb.






