Sebesség 50 km/h |
Akkumulátor 48V / 15,6 Ah |
Távolság 80 km |
A képek csak illusztrációk!
A weboldalon és promóciós anyagainkban szereplő képek illusztrációk. Mindig a legújabb elérhető modellt küldjük, azonban előfordulhat, hogy a termékfotók frissítése nem történik meg azonnal.
További információk
| Tömeg | 37 kg |
|---|---|
| Típus | Off-road elektromos roller |
| Akkumulátor feszültsége | 48V |
| Akkumulátor kapacitása | 15.6 Ah |
| App támogatás | Van |
| Felfüggesztés | Első és hátsó |
| Kerékméret (inch) | 10 |
| Maximális sebesség | 50-km/h |
| Maximális terhelhetőség | 120 kg |
| Megtehető távolság | 80 km |
| Motor teljesítménye | 1000W (Max. 2400W) |
| NFC-s indítás | Van |
| Vízállóság | IPX6 |
| Extrák: | Hangszóró |
FONTOS INFORMÁCIÓ:
Maximális sebesség és távolság:
A gyártó által megadott maximális értékek ideális körülmények között érhetőek el. Az útviszonyok, a szélirány, a domborzat és a terhelés, mind befolyásolhatják a jármű tényleges sebességét és a megtehető távolságot.
Teverun Blade Mini Pro
420 000 Ft410 000 Ft
3 készleten
Garancia
10 000–100 000 Ft között 1 év,
100 001–250 000 Ft között 2 év,
250 001 Ft felett pedig 3 év jótállás jár.
Részletek
Szállítási idő: 3-5 munkanap
Előfordulhat, hogy egyes termékeink külső raktárból érkeznek, ezért a szállítási idő termékenként változhat.
Utánvétes fizetés esetén a szállítás általában 5–9 munkanap.
A Teverun Blade Mini Pro egy masszív, dupla motoros prémium elektromos roller, ami akár 50 km/h csúcssebességre is képes. A 48 V 15,6 Ah akkumulátorral akár 80 km-es hatótáv is elérhető. 10″-os pneumatikus kerekek és elöl-hátul rugós felfüggesztés gondoskodik a kényelmes gurulásról. A fékezést megbízható tárcsafékek végzik, a biztonságot tovább növeli az NFC-alapú zár. Stílusos LED világítással és okos kijelzővel rendelkezik, amely az applikációval is kommunikál.
Dr. Roller Service
Rollert bárki árulhat.
Mi felelősséget is vállalunk.
Sok konkurenciával ellentétben nálunk saját szerviz partnerünk, a Dr. Roller Szerviz végzi a garanciális javításokat, nem kell külföldre küldeni a rollert / e-Bike-ot!
Ez azt jelenti, hogy gyorsabb, kényelmesebb és megbízhatóbb javítást biztosítunk számodra itthon, magyarországi szervizelési lehetőséggel.







