Sebesség 45 km/h |
Akkumulátor 48V / 18Ah |
Távolság 80 km |
A képek csak illusztrációk!
A weboldalon és promóciós anyagainkban szereplő képek illusztrációk. Mindig a legújabb elérhető modellt küldjük, azonban előfordulhat, hogy a termékfotók frissítése nem történik meg azonnal.
További információk
| Tömeg | 20 kg |
|---|---|
| Típus | Városi elektromos roller |
| Akkumulátor feszültsége | 48V |
| Akkumulátor kapacitása | 18 Ah |
| Motor teljesítménye | 750W |
| Maximális sebesség | 45 km/h |
| Gumi típus | Felfújható gumik (belsővel) |
| Kerékméret (inch) | 10 |
| Vízállóság | IP54 |
| App támogatás | Van |
| Maximális terhelhetőség | 120 kg |
| Megtehető távolság | 80 km |
| NFC-s indítás | Nincs |
| Ajándék | Rolleres táska |
FONTOS INFORMÁCIÓ:
Maximális sebesség és távolság:
A gyártó által megadott maximális értékek ideális körülmények között érhetőek el. Az útviszonyok, a szélirány, a domborzat és a terhelés, mind befolyásolhatják a jármű tényleges sebességét és a megtehető távolságot.
iScooter i10 Max
262 990 Ft
Elfogyott
E-mailt kérek, amennyiben újra elérhetővé válik!
Garancia
10 000–100 000 Ft között 1 év,
100 001–250 000 Ft között 2 év,
250 001 Ft felett pedig 3 év jótállás jár.
Részletek
Szállítási idő: 3-5 munkanap
Előfordulhat, hogy egyes termékeink külső raktárból érkeznek, ezért a szállítási idő termékenként változhat.
Utánvétes fizetés esetén a szállítás általában 5–9 munkanap.
Dr. Roller Service
Rollert bárki árulhat.
Mi felelősséget is vállalunk.
Sok konkurenciával ellentétben nálunk saját szerviz partnerünk, a Dr. Roller Szerviz végzi a garanciális javításokat, nem kell külföldre küldeni a rollert / e-Bike-ot!
Ez azt jelenti, hogy gyorsabb, kényelmesebb és megbízhatóbb javítást biztosítunk számodra itthon, magyarországi szervizelési lehetőséggel.







