Sebesség 25 km/h |
Akkumulátor 36V / 10Ah |
Távolság 30 km |
A képek csak illusztrációk!
A weboldalon és promóciós anyagainkban szereplő képek illusztrációk. Mindig a legújabb elérhető modellt küldjük, azonban előfordulhat, hogy a termékfotók frissítése nem történik meg azonnal.
További információk
| Tömeg | 15,5 kg |
|---|---|
| Típus | Városi elektromos roller |
| Akkumulátor feszültsége | 36V |
| Akkumulátor kapacitása | 6 Ah |
| App támogatás | Nincs |
| Felfüggesztés | Nincs |
| Gumi típus | Tömör gumi |
| Jelszavas zárolás | Nincs |
| Kerékméret (inch) | 8.5" |
| Maximális sebesség | 25 km/h |
| Maximális terhelhetőség | 120 kg |
| Megtehető távolság | 30 km |
| Motor teljesítménye | 350W |
| NFC-s indítás | Nincs |
| Vízállóság | IPX4 |
FONTOS INFORMÁCIÓ:
Maximális sebesség és távolság:
A gyártó által megadott maximális értékek ideális körülmények között érhetőek el. Az útviszonyok, a szélirány, a domborzat és a terhelés, mind befolyásolhatják a jármű tényleges sebességét és a megtehető távolságot.
Quickwheel MI1 (fehér)
165 000 Ft159 990 Ft
3 készleten
Garancia
10 000–100 000 Ft között 1 év,
100 001–250 000 Ft között 2 év,
250 001 Ft felett pedig 3 év jótállás jár.
Részletek
Szállítási idő: 3-5 munkanap
Előfordulhat, hogy egyes termékeink külső raktárból érkeznek, ezért a szállítási idő termékenként változhat.
Utánvétes fizetés esetén a szállítás általában 5–9 munkanap.
Ismerd meg a Quickwheel Mi1 elektromos rollert, amely tökéletes választás a városi közlekedéshez! A 36V 350W-os, motor biztosítja a dinamikus teljesítményt, míg a 10.4Ah-s akkumulátor akár 30 km-es hatótávot kínál. A roller maximális sebessége 25 km/h, így ideális mindennapi ingázáshoz. Az alumínium ötvözetből készült váz könnyű és tartós. A Quickwheel Mi 1 egy praktikus városi megoldás, amely könnyen kezelhető, és mindössze 12.5 kg tömegével könnyen szállítható!
Dr. Roller Service
Rollert bárki árulhat.
Mi felelősséget is vállalunk.
Sok konkurenciával ellentétben nálunk saját szerviz partnerünk, a Dr. Roller Szerviz végzi a garanciális javításokat, nem kell külföldre küldeni a rollert / e-Bike-ot!
Ez azt jelenti, hogy gyorsabb, kényelmesebb és megbízhatóbb javítást biztosítunk számodra itthon, magyarországi szervizelési lehetőséggel.








