Sebesség 65 km/h |
Akkumulátor 60V / 31.2Ah |
Távolság 100 km |
A képek csak illusztrációk!
A weboldalon és promóciós anyagainkban szereplő képek illusztrációk. Mindig a legújabb elérhető modellt küldjük, azonban előfordulhat, hogy a termékfotók frissítése nem történik meg azonnal.
További információk
| Tömeg | 34 kg |
|---|---|
| Típus | Off-road elektromos roller |
| Akkumulátor feszültsége | 60V |
| Akkumulátor kapacitása | 31.2 Ah |
| App támogatás | Van |
| Felfüggesztés | Első és hátsó |
| Kerékméret (inch) | 13 |
| Maximális sebesség | 65 km/h |
| Maximális terhelhetőség | 200 kg |
| Megtehető távolság | 100 km |
| Motor teljesítménye | 1600W*2 |
| NFC-s indítás | Van |
| Vízállóság | IP54 |
FONTOS INFORMÁCIÓ:
Maximális sebesség és távolság:
A gyártó által megadott maximális értékek ideális körülmények között érhetőek el. Az útviszonyok, a szélirány, a domborzat és a terhelés, mind befolyásolhatják a jármű tényleges sebességét és a megtehető távolságot.
OOTD T30
514 990 Ft504 990 Ft
Elfogyott
E-mailt kérek, amennyiben újra elérhetővé válik!
Ingyenes szállítás
minden járműre
Garancia
10 000–100 000 Ft között 1 év,
100 001–250 000 Ft között 2 év,
250 001 Ft felett pedig 3 év jótállás jár.
Részletek
Szállítási idő: 3-5 munkanap
Előfordulhat, hogy egyes termékeink külső raktárból érkeznek, ezért a szállítási idő termékenként változhat.
Utánvétes fizetés esetén a szállítás általában 5–9 munkanap.
Az OOTD T30 egy masszív, háromkerekű elektromos roller, amely extra stabilitást nyújt bármilyen terepen.
Dupla 1600 W-os motorral, 60V 31,2 Ah akkumulátorral és 13 colos terepgumikkal szerelve.
Maximális sebessége eléri a 65 km/h-t, hatótávja akár 100 km is lehet egy töltéssel.
Első hidraulikus és hátsó rugós felfüggesztése gondoskodik a kényelmes utazásról.
Hidraulikus tárcsafékek segítik a biztonságos megállást nagy sebességnél is.
Akár 200 kg teherbírással, ez a modell ideális választás azoknak, akik kompromisszumok nélküli teljesítményt keresnek, a háromkerekes kialakítás miatt az egyik legjobb tereproller a piacon.
Dr. Roller Service
Rollert bárki árulhat.
Mi felelősséget is vállalunk.
Sok konkurenciával ellentétben nálunk saját szerviz partnerünk, a Dr. Roller Szerviz végzi a garanciális javításokat, nem kell külföldre küldeni a rollert / e-Bike-ot!
Ez azt jelenti, hogy gyorsabb, kényelmesebb és megbízhatóbb javítást biztosítunk számodra itthon, magyarországi szervizelési lehetőséggel.








