Sebesség 55 km/h |
Akkumulátor 48V / 20Ah |
Távolság 70 km |
A képek csak illusztrációk!
A weboldalon és promóciós anyagainkban szereplő képek illusztrációk. Mindig a legújabb elérhető modellt küldjük, azonban előfordulhat, hogy a termékfotók frissítése nem történik meg azonnal.
További információk
| Tömeg | 27 kg |
|---|---|
| Típus | Off-road elektromos roller |
| Akkumulátor feszültsége | 48V |
| Akkumulátor kapacitása | 20 Ah |
| App támogatás | Van |
| Felfüggesztés | Első és hátsó |
| Kerékméret (inch) | 10 |
| Maximális sebesség | 55 km/h |
| Maximális terhelhetőség | 120 kg |
| Megtehető távolság | 70 km |
| Motor teljesítménye | 1400W |
| NFC-s indítás | Van |
| Vízállóság | IP54 |
FONTOS INFORMÁCIÓ:
Maximális sebesség és távolság:
A gyártó által megadott maximális értékek ideális körülmények között érhetőek el. Az útviszonyok, a szélirány, a domborzat és a terhelés, mind befolyásolhatják a jármű tényleges sebességét és a megtehető távolságot.
OOTD S10
264 990 Ft249 990 Ft
2 készleten
Garancia
10 000–100 000 Ft között 1 év,
100 001–250 000 Ft között 2 év,
250 001 Ft felett pedig 3 év jótállás jár.
Részletek
Szállítási idő: 3-5 munkanap
Előfordulhat, hogy egyes termékeink külső raktárból érkeznek, ezért a szállítási idő termékenként változhat.
Utánvétes fizetés esetén a szállítás általában 5–9 munkanap.
Az OOTD S10 egy stílusos, összecsukható elektromos roller, amely ideális a városi illetve terep közlekedéshez.
Erőteljes 1400 W-os motorral és 48V 20 Ah akkumulátorral akár 70 km-es hatótávot biztosít.
10 colos kerekek, tárcsafék és lengéscsillapítás gondoskodnak a biztonságról és kényelemről.
Maximális sebessége 55 km/h, terhelhetősége 120 kg.
IPX54 vízállóság és applikációs kapcsolat teszi még praktikusabbá.
Modern dizájn, sárga színnel – tökéletes választás a mindennapokra.
Dr. Roller Service
Rollert bárki árulhat.
Mi felelősséget is vállalunk.
Sok konkurenciával ellentétben nálunk saját szerviz partnerünk, a Dr. Roller Szerviz végzi a garanciális javításokat, nem kell külföldre küldeni a rollert / e-Bike-ot!
Ez azt jelenti, hogy gyorsabb, kényelmesebb és megbízhatóbb javítást biztosítunk számodra itthon, magyarországi szervizelési lehetőséggel.








