Sebesség 86 km/h |
Akkumulátor 60V / 35Ah |
Távolság 95 km |
A képek csak illusztrációk!
A weboldalon és promóciós anyagainkban szereplő képek illusztrációk. Mindig a legújabb elérhető modellt küldjük, azonban előfordulhat, hogy a termékfotók frissítése nem történik meg azonnal.
További információk
| Tömeg | 64 kg |
|---|---|
| Típus | Off-road elektromos roller |
| Akkumulátor feszültsége | 60V |
| Akkumulátor kapacitása | 35Ah |
| App támogatás | Nincs |
| Felfüggesztés | Első és hátsó |
| Jelszavas zárolás | Nincs |
| Kerékméret (inch) | 12 |
| Maximális sebesség | 85 km/h |
| Maximális terhelhetőség | 150 kg |
| Megtehető távolság | 95 km |
| Motor teljesítménye | 1600W*2 |
| NFC-s indítás | Nincs |
| Súly | 64 kg |
| Vízállóság | IP54 |
FONTOS INFORMÁCIÓ:
Maximális sebesség és távolság:
A gyártó által megadott maximális értékek ideális körülmények között érhetőek el. Az útviszonyok, a szélirány, a domborzat és a terhelés, mind befolyásolhatják a jármű tényleges sebességét és a megtehető távolságot.
KuKirin G4 Max
843 000 Ft639 990 Ft
1 készleten
Garancia
10 000–100 000 Ft között 1 év,
100 001–250 000 Ft között 2 év,
250 001 Ft felett pedig 3 év jótállás jár.
Részletek
Szállítási idő: 3-5 munkanap
Előfordulhat, hogy egyes termékeink külső raktárból érkeznek, ezért a szállítási idő termékenként változhat.
Utánvétes fizetés esetén a szállítás általában 5–9 munkanap.
A Kukirin G4 Max egy kimagasló teljesítményű elektromos roller, amely a sebesség, hatótáv és stabilitás tökéletes egyensúlyát kínálja. A dupla 1600 W-os motor révén lenyűgöző, akár 86 km/h maximális sebességet érhet el, míg a 35 Ah kapacitású akkumulátor akár 95 km hatótávot biztosít. A 12 colos felfújható kerekek és az első-hátsó tárcsafék rendszer maximális kontrollt és biztonságot nyújtanak még nehéz terepen is. A roller 38°-os hegymászó képességgel és 60V-os akkumulátorral rendelkezik. További extrák közé tartoznak az első, hátsó és oldalsó LED világítások, valamint az irányjelzők
Dr. Roller Service
Rollert bárki árulhat.
Mi felelősséget is vállalunk.
Sok konkurenciával ellentétben nálunk saját szerviz partnerünk, a Dr. Roller Szerviz végzi a garanciális javításokat, nem kell külföldre küldeni a rollert / e-Bike-ot!
Ez azt jelenti, hogy gyorsabb, kényelmesebb és megbízhatóbb javítást biztosítunk számodra itthon, magyarországi szervizelési lehetőséggel.







