Sebesség 70 km/h |
Akkumulátor 60V / 24 Ah |
Távolság 90 km |
A képek csak illusztrációk!
A weboldalon és promóciós anyagainkban szereplő képek illusztrációk. Mindig a legújabb elérhető modellt küldjük, azonban előfordulhat, hogy a termékfotók frissítése nem történik meg azonnal.
További információk
| Tömeg | 37 kg |
|---|---|
| Típus | Városi elektromos roller |
| Akkumulátor feszültsége | 60V |
| Akkumulátor kapacitása | 24 Ah |
| App támogatás | Van |
| Felfüggesztés | Első és hátsó |
| Kerékméret (inch) | 10 |
| Maximális sebesség | 70km/h |
| Maximális terhelhetőség | 120 kg |
| Megtehető távolság | 90 km |
| Motor teljesítménye | 4000W |
| NFC-s indítás | Nincs |
| Vízállóság | IPX5 |
| Gumi típus | pneumatikus gumiabroncs |
FONTOS INFORMÁCIÓ:
Maximális sebesség és távolság:
A gyártó által megadott maximális értékek ideális körülmények között érhetőek el. Az útviszonyok, a szélirány, a domborzat és a terhelés, mind befolyásolhatják a jármű tényleges sebességét és a megtehető távolságot.
Kaabo Mantis King GT
854 990 Ft769 990 Ft
2 készleten
Garancia
10 000–100 000 Ft között 1 év,
100 001–250 000 Ft között 2 év,
250 001 Ft felett pedig 3 év jótállás jár.
Részletek
Szállítási idő: 3-5 munkanap
Előfordulhat, hogy egyes termékeink külső raktárból érkeznek, ezért a szállítási idő termékenként változhat.
Utánvétes fizetés esetén a szállítás általában 5–9 munkanap.
A Kaabo Mantis King GT két darab 1100 W (összesen kb. 2200 W) motorral rendelkezik, ami csúcsteljesítményben akár 4000 W‑ot is elér. Az akkumulátora 60 V / 24 Ah, amivel elméletben akár 90 km hatótáv is lehetséges. A maximális sebessége 70 km/h, és akár 30°‑os emelkedőt is meghódít. Hidraulikus, állítható első és hátsó felfüggesztése simává teszi a közlekedést bármilyen terepen, míg a 140 mm-es hidraulikus tárcsafék + EABS rendszer biztos megállást garantál. A roller erős, masszív, mégis viszonylag hordozható (~33 kg), ideális azoknak, akik komoly teljesítményű, mégis sokoldalú e-rollert keresnek.
Dr. Roller Service
Rollert bárki árulhat.
Mi felelősséget is vállalunk.
Sok konkurenciával ellentétben nálunk saját szerviz partnerünk, a Dr. Roller Szerviz végzi a garanciális javításokat, nem kell külföldre küldeni a rollert / e-Bike-ot!
Ez azt jelenti, hogy gyorsabb, kényelmesebb és megbízhatóbb javítást biztosítunk számodra itthon, magyarországi szervizelési lehetőséggel.







