Sebesség 105 km/h |
Akkumulátor 72V / 40 Ah |
Távolság 150 km |
A képek csak illusztrációk!
A weboldalon és promóciós anyagainkban szereplő képek illusztrációk. Mindig a legújabb elérhető modellt küldjük, azonban előfordulhat, hogy a termékfotók frissítése nem történik meg azonnal.
További információk
| Tömeg | 37 kg |
|---|---|
| Típus | Off-road elektromos roller |
| Akkumulátor feszültsége | 72V |
| Akkumulátor kapacitása | 40 Ah |
| App támogatás | Van |
| Felfüggesztés | Első és hátsó |
| Kerékméret (inch) | 12 |
| Maximális sebesség | 105 km/h |
| Maximális terhelhetőség | 150 kg |
| Megtehető távolság | 150 km |
| Motor teljesítménye | 4000W |
| NFC-s indítás | Van |
| Vízállóság | IPX5 |
FONTOS INFORMÁCIÓ:
Maximális sebesség és távolság:
A gyártó által megadott maximális értékek ideális körülmények között érhetőek el. Az útviszonyok, a szélirány, a domborzat és a terhelés, mind befolyásolhatják a jármű tényleges sebességét és a megtehető távolságot.
Kaabo King GTR Max (Arany)
1 669 000 Ft1 599 990 Ft
1 készleten
Garancia
10 000–100 000 Ft között 1 év,
100 001–250 000 Ft között 2 év,
250 001 Ft felett pedig 3 év jótállás jár.
Részletek
Szállítási idő: 3-5 munkanap
Előfordulhat, hogy egyes termékeink külső raktárból érkeznek, ezért a szállítási idő termékenként változhat.
Utánvétes fizetés esetén a szállítás általában 5–9 munkanap.
A Kaabo King GTR Max egy igazi teljesítmény-szörnyeteg: két darab 2000 W-os motorral (összesen 13 440 W csúcsteljesítmény) extrém gyorsulást biztosít. Akkumulátora 72 V / 40 Ah (Samsung cellák), amivel akár 200 km-es hatótáv is elérhető ECO módban. A maximális sebessége akár 105 km/h, így komoly tempóra képes. Hidraulikus felfüggesztése (motoros-szintű rugók elöl, 18 fokozatú hátsó lengéscsillapítás) simává teszi a kemény terepet is. A fékrendszere négy dugattyús hidraulikus tárcsafékkel + EABS-sel biztosít magabiztos megállást. 100/55–7-es tubeless terepgumikkal stabil, erős, mégis menetképes bármilyen úton.
Dr. Roller Service
Rollert bárki árulhat.
Mi felelősséget is vállalunk.
Sok konkurenciával ellentétben nálunk saját szerviz partnerünk, a Dr. Roller Szerviz végzi a garanciális javításokat, nem kell külföldre küldeni a rollert / e-Bike-ot!
Ez azt jelenti, hogy gyorsabb, kényelmesebb és megbízhatóbb javítást biztosítunk számodra itthon, magyarországi szervizelési lehetőséggel.









