Sebesség 70 km/h |
Akkumulátor 52V / 25Ah |
Távolság 100 km |
A képek csak illusztrációk!
A weboldalon és promóciós anyagainkban szereplő képek illusztrációk. Mindig a legújabb elérhető modellt küldjük, azonban előfordulhat, hogy a termékfotók frissítése nem történik meg azonnal. Emellett a termék grafikák háttereinél mesterséges intelligencia által generált képeket használunk, így nem minden esetben a legideálisabb terepviszonyok előtt van megjelenítve a roller.
További információk
| Tömeg | 26 kg |
|---|---|
| Típus | Off-road elektromos roller |
| Akkumulátor feszültsége | 52V |
| Akkumulátor kapacitása | 25 Ah |
| Motor teljesítménye | 1500Wx2 |
| Maximális sebesség | 70km/h |
| Kerékméret (inch) | 11" |
| Vízállóság | IPX4 |
| App támogatás | Van |
| Maximális terhelhetőség | 150 kg |
| Megtehető távolság | 100 km |
| NFC-s indítás | Nincs |
FONTOS INFORMÁCIÓ:
Maximális sebesség és távolság:
A gyártó által megadott maximális értékek ideális körülmények között érhetőek el. Az útviszonyok, a szélirány, a domborzat és a terhelés, mind befolyásolhatják a jármű tényleges sebességét és a megtehető távolságot.
iScooter W12
399 990 Ft339 990 Ft
ÁRAINK FORINTBAN ÉRTENDŐK ÉS TARTALMAZZÁK AZ ÁFÁ-T.
Az iScooter W12 egy erős, dupla motoros, all-terrain elektromos roller, amit kifejezetten nagy teljesítményre és hosszabb utakra terveztek.
1500W × 2 motorral (összesen akár 3000W csúcsteljesítmény) rendelkezik, amely akár 70 km/h sebességre is képes.
52V 25Ah akkumulátora körülbelül 100 km hatótávot biztosít használattól függően.
11 colos terepgumikkal, dupla lengéscsillapítással és masszív vázzal stabilan viselkedik rosszabb útviszonyok között is.
Fejlett fékrendszerrel, erős világítással és több menetmóddal rendelkezik, így biztonságos és jól kontrollálható nagyobb sebességnél is.
Egy prémium kategóriás, erőteljes roller, amely városi használatra és terepezésre egyaránt alkalmas.
2 készleten
Garancia
10 000–100 000 Ft között 1 év,
100 001–250 000 Ft között 2 év,
250 001 Ft felett pedig 3 év jótállás jár.
Részletek
14 napos elállási jog
A vásárlástól számítva 14 napon belül élhetsz a visszaküldési jogoddal, kérdés nélküli pénzvisszafizetéssel.
Részletek
Házhozszállítás költsége: 2990 Ft
Jelenleg rendelésedet házhozszállítással tudod leadni, de folyamatosan azon dolgozunk, hogy a jövőben többféle csomagkézbesítési lehetőséget is kínálhassunk.
Szállítási idő: 3-5 munkanap
Előfordulhat, hogy egyes termékeink külső raktárból érkeznek, ezért a szállítási idő termékenként változhat.
Utánvétes fizetés esetén a szállítás általában 5–9 munkanap.
Motor
Akkumulátor
Gumi
Töltő
Fék
Elektronika
Vezérlő
Töltő
Képernyő
Gázkar
Fékbetét
Belső
Külső Gumi
Féktárcsa
Lámpa
Lengőkar
Lengéscsillapító
Gyújtáskapcsoló
...
stb.







