Sebesség 100 km/h |
Akkumulátor 72V / 35 Ah |
Távolság 120 km |
A képek csak illusztrációk!
A weboldalon és promóciós anyagainkban szereplő képek illusztrációk. Mindig a legújabb elérhető modellt küldjük, azonban előfordulhat, hogy a termékfotók frissítése nem történik meg azonnal.
További információk
| Akkumulátor feszültsége | 72V |
|---|---|
| Akkumulátor kapacitása | 35Ah |
| Felfüggesztés | Első és hátsó |
| Kerékméret (inch) | 19-19 |
| Maximális sebesség | 100 km/h |
| Maximális terhelhetőség | 120 kg |
| Megtehető távolság | 120 km |
| Motor teljesítménye | 10.000W |
| Súly | 58 kg |
| Ülésmagasság | 83 cm |
| Nm | 410 |
| Töltési idő | 3.5 óra |
FONTOS INFORMÁCIÓ:
Maximális sebesség és távolság:
A gyártó által megadott maximális értékek ideális körülmények között érhetőek el. Az útviszonyok, a szélirány, a domborzat és a terhelés, mind befolyásolhatják a jármű tényleges sebességét és a megtehető távolságot.
79Bike Falcon Pro (Fekete-Lila)
1 864 990 Ft1 649 990 Ft
2 készleten
Garancia
10 000–100 000 Ft között 1 év,
100 001–250 000 Ft között 2 év,
250 001 Ft felett pedig 3 év jótállás jár.
Részletek
Szállítási idő: 3-5 munkanap
Előfordulhat, hogy egyes termékeink külső raktárból érkeznek, ezért a szállítási idő termékenként változhat.
Utánvétes fizetés esetén a szállítás általában 5–9 munkanap.
.
A 79Bike Falcon Pro egy prémium kategóriás elektromos terepmotor, amelyet a maximális teljesítményre és a valódi off-road élményre terveztek. Modern, agresszív dizájnja és masszív felépítése már első pillantásra is kiemeli a kategóriájából. A fejlett elektromos hajtásrendszer rendkívül erős gyorsulást biztosít, miközben csendes és környezetbarát működést kínál.
A motor csúcsteljesítménye akár 10 kW, amely dinamikus gyorsulást és akár 95-100 km/h végsebességet tesz lehetővé. A nagy kapacitású 72V 35Ah lítium akkumulátor hosszú üzemidőt biztosít, egy töltéssel akár 95–120 km hatótávval, így hosszabb terepezésekhez és kalandos utakhoz is ideális választás.
A teljesen állítható Fastace felfüggesztés és a nagyméretű, 19 colos off-road gumik kiváló stabilitást, tapadást és kényelmet nyújtanak még nehéz, egyenetlen terepen is. Az erős hidraulikus tárcsafékek minden körülmények között megbízható fékerőt biztosítanak, így a motor nagy sebességnél is biztonságosan kontrollálható, a motor nagyon gyorsan akár 3,5 óra alatt feltölthető.
A Falcon Pro modern technológiákkal is fel van szerelve, például NFC indítással, digitális kijelzővel és LED világítással, amelyek kényelmes és korszerű használatot tesznek lehetővé. A könnyű, körülbelül 59 kg-os váz és a nagy nyomaték együtt rendkívül élvezetes, mégis könnyen kezelhető vezetési élményt biztosít. Ez a modell tökéletes választás azok számára, akik kompromisszumok nélküli teljesítményt és valódi elektromos terepmotoros élményt keresnek.
Dr. Roller Service
Rollert bárki árulhat.
Mi felelősséget is vállalunk.
Sok konkurenciával ellentétben nálunk saját szerviz partnerünk, a Dr. Roller Szerviz végzi a garanciális javításokat, nem kell külföldre küldeni a rollert / e-Bike-ot!
Ez azt jelenti, hogy gyorsabb, kényelmesebb és megbízhatóbb javítást biztosítunk számodra itthon, magyarországi szervizelési lehetőséggel.







