Sebesség 27 km/h |
Akkumulátor 36V / 5.2 Ah |
Távolság 22 km |
A képek csak illusztrációk!
A weboldalon és promóciós anyagainkban szereplő képek illusztrációk. Mindig a legújabb elérhető modellt küldjük, azonban előfordulhat, hogy a termékfotók frissítése nem történik meg azonnal.
További információk
| Tömeg | 24 kg |
|---|---|
| Akkumulátor feszültsége | 36V |
| Akkumulátor kapacitása | 5.2 Ah |
| App támogatás | Van |
| Felfüggesztés | Első és hátsó |
| Jelszavas zárolás | Nincs |
| Kerékméret (inch) | 14 |
| Maximális sebesség | 27 km/h |
| Megtehető távolság | 22 km |
| Maximális terhelhetőség | 80 kg |
| Motor teljesítménye | 500 Watt |
| NFC-s indítás | Nincs |
| Típus | e-bike |
| Vízállóság | IPX4 |
FONTOS INFORMÁCIÓ:
Maximális sebesség és távolság:
A gyártó által megadott maximális értékek ideális körülmények között érhetőek el. Az útviszonyok, a szélirány, a domborzat és a terhelés, mind befolyásolhatják a jármű tényleges sebességét és a megtehető távolságot.
iScooter A14 (Piros)
212 990 Ft179 990 Ft
2 készleten
Garancia
10 000–100 000 Ft között 1 év,
100 001–250 000 Ft között 2 év,
250 001 Ft felett pedig 3 év jótállás jár.
Részletek
Szállítási idő: 3-5 munkanap
Előfordulhat, hogy egyes termékeink külső raktárból érkeznek, ezért a szállítási idő termékenként változhat.
Utánvétes fizetés esetén a szállítás általában 5–9 munkanap.
Ismerd meg az iScooter A14 elektromos gyerek motort! Erőteljes, 500 W-os motorja akár 27 km/h sebességet biztosít, míg a 36V 5,2Ah akkumulátor elegendő energiaforrást nyújt rövidebb városi és szabadidős utazásokhoz. Ultrafényes világítási rendszerrel rendelkezik, amely élénk LED-es első lámpát, hangulatvilágítást és háromszínű sebességfokozat-jelző lámpát kínál a biztonságos éjszakai vezetéshez. Hangszórókkal, ambient világítással, lámpakapcsolóval és dudával felszerelve biztosítja a magával ragadó, biztonságos és stílusos élményt. Az első és hátsó dupla lengéscsillapítás kényelmes, stabil utazást garantál, miközben a Bluetooth kapcsolat lehetővé teszi kompatibilis eszközök csatlakoztatását. Kompakt, könnyen kezelhető kialakítása ideális a gyerekek számára, 4–12 éves kor között ajánlott, biztonságos és szórakoztató közlekedést biztosítva.
Dr. Roller Service
Rollert bárki árulhat.
Mi felelősséget is vállalunk.
Sok konkurenciával ellentétben nálunk saját szerviz partnerünk, a Dr. Roller Szerviz végzi a garanciális javításokat, nem kell külföldre küldeni a rollert / e-Bike-ot!
Ez azt jelenti, hogy gyorsabb, kényelmesebb és megbízhatóbb javítást biztosítunk számodra itthon, magyarországi szervizelési lehetőséggel.








