A képek csak illusztrációk!
A weboldalon és promóciós anyagainkban szereplő képek illusztrációk. Mindig a legújabb elérhető modellt küldjük, azonban előfordulhat, hogy a termékfotók frissítése nem történik meg azonnal. Emellett a termék grafikák háttereinél mesterséges intelligencia által generált képeket használunk, így nem minden esetben a legideálisabb terepviszonyok előtt van megjelenítve a roller.
További információk
| Akkumulátor feszültsége | 48V |
|---|---|
| Akkumulátor kapacitása | 23 Ah |
| Felfüggesztés | Első és hátsó |
| Kerékméret (inch) | 14-12 |
| Maximális sebesség | 62 km/H |
| Maximális terhelhetőség | 120 kg |
| Megtehető távolság | 70 km |
| Motor teljesítménye | 3500W |
| Súly | 56 kg |
| Vízállóság | IP65 |
FONTOS INFORMÁCIÓ:
Maximális sebesség és távolság:
A gyártó által megadott maximális értékek ideális körülmények között érhetőek el. Az útviszonyok, a szélirány, a domborzat és a terhelés, mind befolyásolhatják a jármű tényleges sebességét és a megtehető távolságot.
Vipcoo H3
604 990 Ft574 990 Ft
ÁRAINK FORINTBAN ÉRTENDŐK ÉS TARTALMAZZÁK AZ ÁFÁ-T.
A Vipcoo H3 elektromos dirt bike egy erőteljes, 3500 W-os motorral felszerelt off-road elektromos jármű, amely dinamikus gyorsulást és stabil teljesítményt biztosít akár terepen is, végsebessége pedig elérheti a 63 km/h-t.
A 48 V/23 Ah nagy kapacitású, levehető akkumulátor akár 70 km hatótávot is lehetővé tesz egyetlen töltéssel, a használattól és terepviszonyoktól függően.
A robusztus acél-alumínium váz, valamint az elöl-hátul hidraulikus lengéscsillapító sima és kényelmes utazást nyújt egyenetlen terepen is.
A hidraulikus tárcsafékek és a masszív off-road gumik erős fékerőt és kiváló tapadást biztosítanak nagyobb sebességnél és durva útviszonyok között is.
A nagy fényerejű LED világítás, az irányjelzők és a digitális kijelző hozzájárulnak a biztonságos és kényelmes használathoz nappal és éjszaka egyaránt.
Garancia
10 000–100 000 Ft között 1 év,
100 001–250 000 Ft között 2 év,
250 001 Ft felett pedig 3 év jótállás jár.
Részletek
14 napos elállási jog
A vásárlástól számítva 14 napon belül élhetsz a visszaküldési jogoddal, kérdés nélküli pénzvisszafizetéssel.
Részletek
Házhozszállítás költsége: 2990 Ft
Jelenleg rendelésedet házhozszállítással tudod leadni, de folyamatosan azon dolgozunk, hogy a jövőben többféle csomagkézbesítési lehetőséget is kínálhassunk.
Szállítási idő: 3-5 munkanap
Előfordulhat, hogy egyes termékeink külső raktárból érkeznek, ezért a szállítási idő termékenként változhat.
Utánvétes fizetés esetén a szállítás általában 5–9 munkanap.
Motor
Akkumulátor
Gumi
Töltő
Fék
Elektronika
Vezérlő
Töltő
Képernyő
Gázkar
Fékbetét
Belső
Külső Gumi
Féktárcsa
Lámpa
Lengőkar
Lengéscsillapító
Gyújtáskapcsoló
...
stb.







