Sebesség 32 km/h |
Akkumulátor 48V / 7.65 Ah |
Távolság 50 km |
A képek csak illusztrációk!
A weboldalon és promóciós anyagainkban szereplő képek illusztrációk. Mindig a legújabb elérhető modellt küldjük, azonban előfordulhat, hogy a termékfotók frissítése nem történik meg azonnal.
További információk
| Akkumulátor feszültsége | 48V |
|---|---|
| Akkumulátor kapacitása | 7.65 Ah |
| App támogatás | Van |
| Felfüggesztés | Első és hátsó |
| Jelszavas zárolás | Nincs |
| Kerékméret (inch) | 10 |
| Gumi típus | Tömör gumi |
| Maximális sebesség | 32 km/h |
| Maximális terhelhetőség | 120 kg |
| Megtehető távolság | 50 km |
| Motor teljesítménye | 350W |
| NFC-s indítás | Nincs |
| Súly | 22 kg |
| Típus | Városi elektromos roller |
| Vízállóság | IPX5 |
FONTOS INFORMÁCIÓ:
Maximális sebesség és távolság:
A gyártó által megadott maximális értékek ideális körülmények között érhetőek el. Az útviszonyok, a szélirány, a domborzat és a terhelés, mind befolyásolhatják a jármű tényleges sebességét és a megtehető távolságot.
Navee GT3
202 990 Ft
Elfogyott
E-mailt kérek, amennyiben újra elérhetővé válik!
Ingyenes szállítás
minden járműre
Garancia
10 000–100 000 Ft között 1 év,
100 001–250 000 Ft között 2 év,
250 001 Ft felett pedig 3 év jótállás jár.
Részletek
Szállítási idő: 3-5 munkanap
Előfordulhat, hogy egyes termékeink külső raktárból érkeznek, ezért a szállítási idő termékenként változhat.
Utánvétes fizetés esetén a szállítás általában 5–9 munkanap.
A NAVEE GT3 egy nagy teljesítményű elektromos roller, amely 350 W névleges (700 W csúcsteljesítményű) motorral és akár 32 km/h maximális sebességgel rendelkezik. Erős, 48 V-os akkumulátora akár 50 km hatótávot biztosít, a töltési idő mindössze 8 óra. A kényelmet az első és hátsó felfüggesztés, valamint a 10 colos tömlő nélküli gumiabroncsok garantálják. Biztonságáról első dobfék, hátsó EABS, valamint LED fényszóró, hátsólámpa és irányjelzők gondoskodnak. IPX5 vízállóság, Apple Find My támogatás és közelségi feloldás teszik igazán modern választássá.
Dr. Roller Service
Rollert bárki árulhat.
Mi felelősséget is vállalunk.
Sok konkurenciával ellentétben nálunk saját szerviz partnerünk, a Dr. Roller Szerviz végzi a garanciális javításokat, nem kell külföldre küldeni a rollert / e-Bike-ot!
Ez azt jelenti, hogy gyorsabb, kényelmesebb és megbízhatóbb javítást biztosítunk számodra itthon, magyarországi szervizelési lehetőséggel.








