Sebesség 40 km/h |
Akkumulátor 48V / 10.4 Ah |
Távolság 40 km |
A képek csak illusztrációk!
A weboldalon és promóciós anyagainkban szereplő képek illusztrációk. Mindig a legújabb elérhető modellt küldjük, azonban előfordulhat, hogy a termékfotók frissítése nem történik meg azonnal. Emellett a termék grafikák háttereinél mesterséges intelligencia által generált képeket használunk, így nem minden esetben a legideálisabb terepviszonyok előtt van megjelenítve a roller.
További információk
| Tömeg | 37 kg |
|---|---|
| Típus | Városi elektromos roller |
| Akkumulátor feszültsége | 48V |
| Akkumulátor kapacitása | 10.4 Ah |
| App támogatás | Van |
| Felfüggesztés | Első és hátsó |
| Kerékméret (inch) | 8.5" |
| Maximális sebesség | 40 km/h |
| Maximális terhelhetőség | 120 kg |
| Megtehető távolság | 40 km |
| Motor teljesítménye | 500 Watt |
| NFC-s indítás | Nincs |
| Vízállóság | IPX6 |
| Gumi típus | Felfújható gumik (belsővel) |
| Súly | 20 kg |
FONTOS INFORMÁCIÓ:
Maximális sebesség és távolság:
A gyártó által megadott maximális értékek ideális körülmények között érhetőek el. Az útviszonyok, a szélirány, a domborzat és a terhelés, mind befolyásolhatják a jármű tényleges sebességét és a megtehető távolságot.
Kaabo Urban
344 990 Ft
ÁRAINK FORINTBAN ÉRTENDŐK ÉS TARTALMAZZÁK AZ ÁFÁ-T.
A Kaabo Urban a városi közlekedés királya — mindössze 20 kg, így könnyedén hordozható és szállítható. Hátsó motorja 500 W névleges, csúcsteljesítménye elérheti az 1092 W‑ot, így dinamikus gyorsulást ad. A 48 V / 10,4 Ah akkumulátor kb. 40 km hatótávot biztosít egy töltéssel. A maximális sebessége 40 km/h, ami tökéletes a városi ingázáshoz. Dupla C‑típusú rugós felfüggesztése simává teszi az utazást, még egyenetlen járdákon is. Fékje 120 mm-es tárcsafék + EABS rendszerrel gondoskodik a biztonságról.
3 készleten
Garancia
10 000–100 000 Ft között 1 év,
100 001–250 000 Ft között 2 év,
250 001 Ft felett pedig 3 év jótállás jár.
Részletek
14 napos elállási jog
A vásárlástól számítva 14 napon belül élhetsz a visszaküldési jogoddal, kérdés nélküli pénzvisszafizetéssel.
Részletek
Házhozszállítás költsége: 2990 Ft
Jelenleg rendelésedet házhozszállítással tudod leadni, de folyamatosan azon dolgozunk, hogy a jövőben többféle csomagkézbesítési lehetőséget is kínálhassunk.
Szállítási idő: 3-5 munkanap
Előfordulhat, hogy egyes termékeink külső raktárból érkeznek, ezért a szállítási idő termékenként változhat.
Utánvétes fizetés esetén a szállítás általában 5–9 munkanap.
Motor
Akkumulátor
Gumi
Töltő
Fék
Elektronika
Vezérlő
Töltő
Képernyő
Gázkar
Fékbetét
Belső
Külső Gumi
Féktárcsa
Lámpa
Lengőkar
Lengéscsillapító
Gyújtáskapcsoló
...
stb.






