Sebesség 55 km/h |
Akkumulátor 48V / 20 Ah |
Távolság 90 km |
A képek csak illusztrációk!
A weboldalon és promóciós anyagainkban szereplő képek illusztrációk. Mindig a legújabb elérhető modellt küldjük, azonban előfordulhat, hogy a termékfotók frissítése nem történik meg azonnal. Emellett a termék grafikák háttereinél mesterséges intelligencia által generált képeket használunk, így nem minden esetben a legideálisabb terepviszonyok előtt van megjelenítve a roller.
További információk
| Tömeg | 20 kg |
|---|---|
| Típus | Városi elektromos roller |
| Akkumulátor feszültsége | 48V |
| Akkumulátor kapacitása | 20 Ah |
| Motor teljesítménye | 2000W |
| Maximális sebesség | 55 km/h |
| Kerékméret (inch) | 15 |
| Vízállóság | IP54 |
| App támogatás | Van |
| Maximális terhelhetőség | 150 kg |
| Megtehető távolság | 90 km |
| NFC-s indítás | Van |
FONTOS INFORMÁCIÓ:
Maximális sebesség és távolság:
A gyártó által megadott maximális értékek ideális körülmények között érhetőek el. Az útviszonyok, a szélirány, a domborzat és a terhelés, mind befolyásolhatják a jármű tényleges sebességét és a megtehető távolságot.
iScooter Y18
399 990 Ft369 990 Ft
ÁRAINK FORINTBAN ÉRTENDŐK ÉS TARTALMAZZÁK AZ ÁFÁ-T.
Az iScooter Y18 egy erős, terepre is alkalmas elektromos robogó, amely 2000W-os motorjával akár 55 km/h végsebességre képes.
48V 20Ah akkumulátora akár 90 km hatótávot is biztosíthat egyetlen töltéssel, így hosszabb utakra is ideális.
15×3.0 colos terepgumijai, dupla felfüggesztése és masszív váza stabil és kényelmes használatot nyújt rosszabb utakon is.
Modern kialakítást kapott digitális kijelzővel, LED világítással, NFC indítással és praktikus tárolómegoldásokkal.
Kiváló választás lehet városba, hosszabb ingázásra vagy akár hobbi célú használatra is.
2 készleten
Garancia
10 000–100 000 Ft között 1 év,
100 001–250 000 Ft között 2 év,
250 001 Ft felett pedig 3 év jótállás jár.
Részletek
14 napos elállási jog
A vásárlástól számítva 14 napon belül élhetsz a visszaküldési jogoddal, kérdés nélküli pénzvisszafizetéssel.
Részletek
Házhozszállítás költsége: 2990 Ft
Jelenleg rendelésedet házhozszállítással tudod leadni, de folyamatosan azon dolgozunk, hogy a jövőben többféle csomagkézbesítési lehetőséget is kínálhassunk.
Szállítási idő: 3-5 munkanap
Előfordulhat, hogy egyes termékeink külső raktárból érkeznek, ezért a szállítási idő termékenként változhat.
Utánvétes fizetés esetén a szállítás általában 5–9 munkanap.
Motor
Akkumulátor
Gumi
Töltő
Fék
Elektronika
Vezérlő
Töltő
Képernyő
Gázkar
Fékbetét
Belső
Külső Gumi
Féktárcsa
Lámpa
Lengőkar
Lengéscsillapító
Gyújtáskapcsoló
...
stb.







