Sebesség 7 km/h |
Akkumulátor 24V / 15.6 Ah |
Távolság 30 km |
A képek csak illusztrációk!
A weboldalon és promóciós anyagainkban szereplő képek illusztrációk. Mindig a legújabb elérhető modellt küldjük, azonban előfordulhat, hogy a termékfotók frissítése nem történik meg azonnal. Emellett a termék grafikák háttereinél mesterséges intelligencia által generált képeket használunk, így nem minden esetben a legideálisabb terepviszonyok előtt van megjelenítve a roller.
További információk
| Tömeg | 20 kg |
|---|---|
| Típus | Városi elektromos roller |
| Akkumulátor feszültsége | 24V |
| Akkumulátor kapacitása | 15.6 Ah |
| Motor teljesítménye | 250W |
| Maximális sebesség | 7 km/h |
| App támogatás | Van |
| Maximális terhelhetőség | 150 kg |
| Megtehető távolság | 30 km |
| NFC-s indítás | Van |
FONTOS INFORMÁCIÓ:
Maximális sebesség és távolság:
A gyártó által megadott maximális értékek ideális körülmények között érhetőek el. Az útviszonyok, a szélirány, a domborzat és a terhelés, mind befolyásolhatják a jármű tényleges sebességét és a megtehető távolságot.
iScooter X11
349 990 Ft329 990 Ft
ÁRAINK FORINTBAN ÉRTENDŐK ÉS TARTALMAZZÁK AZ ÁFÁ-T.
Az iScooter X11 egy stabil, üléses elektromos mobilitási eszköz, amelyet kifejezetten kényelmes és biztonságos közlekedésre terveztek, elsősorban idősebb felhasználók számára.
250W-os motorja és alacsony, kb. 7 km/h sebessége nyugodt, biztonságos haladást biztosít a mindennapi használat során.
24V 15.6Ah akkumulátora akár 25–30 km hatótávot is lehetővé tesz egyetlen töltéssel.
Stabil, döntésgátló kialakítással, kényelmes üléssel és egyszerű kezelhetőséggel rendelkezik.
Maximális terhelhetősége 120 kg, így megbízható választás a mindennapi rövidebb távok megtételéhez.
2 készleten
Garancia
10 000–100 000 Ft között 1 év,
100 001–250 000 Ft között 2 év,
250 001 Ft felett pedig 3 év jótállás jár.
Részletek
14 napos elállási jog
A vásárlástól számítva 14 napon belül élhetsz a visszaküldési jogoddal, kérdés nélküli pénzvisszafizetéssel.
Részletek
Házhozszállítás költsége: 2990 Ft
Jelenleg rendelésedet házhozszállítással tudod leadni, de folyamatosan azon dolgozunk, hogy a jövőben többféle csomagkézbesítési lehetőséget is kínálhassunk.
Szállítási idő: 3-5 munkanap
Előfordulhat, hogy egyes termékeink külső raktárból érkeznek, ezért a szállítási idő termékenként változhat.
Utánvétes fizetés esetén a szállítás általában 5–9 munkanap.
Motor
Akkumulátor
Gumi
Töltő
Fék
Elektronika
Vezérlő
Töltő
Képernyő
Gázkar
Fékbetét
Belső
Külső Gumi
Féktárcsa
Lámpa
Lengőkar
Lengéscsillapító
Gyújtáskapcsoló
...
stb.











