Sebesség 32 km/h |
Akkumulátor 36V / 10.4 Ah |
Távolság 88 km |
A képek csak illusztrációk!
A weboldalon és promóciós anyagainkban szereplő képek illusztrációk. Mindig a legújabb elérhető modellt küldjük, azonban előfordulhat, hogy a termékfotók frissítése nem történik meg azonnal. Emellett a termék grafikák háttereinél mesterséges intelligencia által generált képeket használunk, így nem minden esetben a legideálisabb terepviszonyok előtt van megjelenítve a roller.
További információk
| Tömeg | 20 kg |
|---|---|
| Típus | Városi elektromos roller |
| Akkumulátor feszültsége | 36V |
| Akkumulátor kapacitása | 10.4 Ah |
| Motor teljesítménye | 500W |
| Maximális sebesség | 32 km/h |
| Kerékméret (inch) | 16 |
| Vízállóság | IP54 |
| App támogatás | Van |
| Maximális terhelhetőség | 120 kg |
| Megtehető távolság | 88 km |
| NFC-s indítás | Nincs |
FONTOS INFORMÁCIÓ:
Maximális sebesség és távolság:
A gyártó által megadott maximális értékek ideális körülmények között érhetőek el. Az útviszonyok, a szélirány, a domborzat és a terhelés, mind befolyásolhatják a jármű tényleges sebességét és a megtehető távolságot.
iScooter U4
229 990 Ft219 990 Ft
ÁRAINK FORINTBAN ÉRTENDŐK ÉS TARTALMAZZÁK AZ ÁFÁ-T.
Az iScooter U4 egy praktikus és kényelmes elektromos kerékpár, amely tökéletes választás városi közlekedéshez és mindennapi használatra.
500W-os motorja akár 32 km/h sebességre képes, míg a 36V 10.4Ah akkumulátor akár 88+ km hatótávot biztosít.
16×2.15 colos csúszásgátló gumikkal, teleszkópvillával és első sárvédőkkel rendelkezik a kényelmesebb utazás érdekében.
Összecsukható kormányának, vázának és pedáljainak köszönhetően könnyen szállítható és tárolható.
Mindössze 26,5 kg, terhelhetősége akár 120 kg, az állítható ülésmagasság miatt pedig több testmagassághoz is ideális.
Praktikus csomagtartóval érkezik, így a mindennapi bevásárlásokhoz vagy munkába járáshoz is kiváló választás.
2 készleten
Garancia
10 000–100 000 Ft között 1 év,
100 001–250 000 Ft között 2 év,
250 001 Ft felett pedig 3 év jótállás jár.
Részletek
14 napos elállási jog
A vásárlástól számítva 14 napon belül élhetsz a visszaküldési jogoddal, kérdés nélküli pénzvisszafizetéssel.
Részletek
Házhozszállítás költsége: 2990 Ft
Jelenleg rendelésedet házhozszállítással tudod leadni, de folyamatosan azon dolgozunk, hogy a jövőben többféle csomagkézbesítési lehetőséget is kínálhassunk.
Szállítási idő: 3-5 munkanap
Előfordulhat, hogy egyes termékeink külső raktárból érkeznek, ezért a szállítási idő termékenként változhat.
Utánvétes fizetés esetén a szállítás általában 5–9 munkanap.
Motor
Akkumulátor
Gumi
Töltő
Fék
Elektronika
Vezérlő
Töltő
Képernyő
Gázkar
Fékbetét
Belső
Külső Gumi
Féktárcsa
Lámpa
Lengőkar
Lengéscsillapító
Gyújtáskapcsoló
...
stb.






