Sebesség 55 km/h |
Akkumulátor 48V / 20.8 Ah |
Távolság 90 km |
A képek csak illusztrációk!
A weboldalon és promóciós anyagainkban szereplő képek illusztrációk. Mindig a legújabb elérhető modellt küldjük, azonban előfordulhat, hogy a termékfotók frissítése nem történik meg azonnal.
További információk
| Tömeg | 37 kg |
|---|---|
| Típus | Off-road elektromos roller |
| Akkumulátor feszültsége | 48V |
| Akkumulátor kapacitása | 20.8 |
| App támogatás | Van |
| Felfüggesztés | Első és hátsó |
| Gumi típus | pneumatikus gumiabroncs |
| Jelszavas zárolás | Van |
| Kerékméret (inch) | 10 |
| Maximális sebesség | 55 km/h |
| Maximális terhelhetőség | 130 kg |
| Megtehető távolság | 90 km |
| Motor teljesítménye | 1000w*2 |
| NFC-s indítás | Van |
| Vízállóság | IP54 |
FONTOS INFORMÁCIÓ:
Maximális sebesség és távolság:
A gyártó által megadott maximális értékek ideális körülmények között érhetőek el. Az útviszonyok, a szélirány, a domborzat és a terhelés, mind befolyásolhatják a jármű tényleges sebességét és a megtehető távolságot.
Ausom L2 Max (Duplamotoros verzió)
383 000 Ft364 990 Ft
4 készleten
Garancia
10 000–100 000 Ft között 1 év,
100 001–250 000 Ft között 2 év,
250 001 Ft felett pedig 3 év jótállás jár.
Részletek
Szállítási idő: 3-5 munkanap
Előfordulhat, hogy egyes termékeink külső raktárból érkeznek, ezért a szállítási idő termékenként változhat.
Utánvétes fizetés esetén a szállítás általában 5–9 munkanap.
A Két 1000 W-os motor adja a nagy erőt és 2688 W csúcsteljesítményt. Az akkumulátor 48 V / 20,8 Ah, amivel 90 km a hatótáv. A végsebessége 65 km/h. Dupla tárcsafék + E-ABS biztosítja a megbízható fékezést. ShocFree lengőkaros felfüggesztéssel és 10″ × 3″ gumikon gördül simán. Masszív, de közben kényelmes és izmos roller terepre és hosszabb utakra is.
Dr. Roller Service
Rollert bárki árulhat.
Mi felelősséget is vállalunk.
Sok konkurenciával ellentétben nálunk saját szerviz partnerünk, a Dr. Roller Szerviz végzi a garanciális javításokat, nem kell külföldre küldeni a rollert / e-Bike-ot!
Ez azt jelenti, hogy gyorsabb, kényelmesebb és megbízhatóbb javítást biztosítunk számodra itthon, magyarországi szervizelési lehetőséggel.







