Sebesség 50 km/h |
Akkumulátor 48V / 20.8 Ah |
Távolság 90 km |
A képek csak illusztrációk!
A weboldalon és promóciós anyagainkban szereplő képek illusztrációk. Mindig a legújabb elérhető modellt küldjük, azonban előfordulhat, hogy a termékfotók frissítése nem történik meg azonnal.
További információk
| Tömeg | 37 kg |
|---|---|
| Típus | Off-road elektromos roller |
| Akkumulátor feszültsége | 48V |
| Akkumulátor kapacitása | 20.8 |
| App támogatás | Van |
| Felfüggesztés | Első és hátsó |
| Gumi típus | pneumatikus gumiabroncs |
| Jelszavas zárolás | Van |
| Kerékméret (inch) | 10 |
| Maximális sebesség | 50-km/h |
| Maximális terhelhetőség | 130 kg |
| Megtehető távolság | 90 km |
| Motor teljesítménye | 1000W |
| NFC-s indítás | Van |
| Vízállóság | IP54 |
FONTOS INFORMÁCIÓ:
Maximális sebesség és távolság:
A gyártó által megadott maximális értékek ideális körülmények között érhetőek el. Az útviszonyok, a szélirány, a domborzat és a terhelés, mind befolyásolhatják a jármű tényleges sebességét és a megtehető távolságot.
Ausom L1 Max
328 700 Ft284 990 Ft
4 készleten
Ingyenes szállítás
minden járműre
Garancia
10 000–100 000 Ft között 1 év,
100 001–250 000 Ft között 2 év,
250 001 Ft felett pedig 3 év jótállás jár.
Részletek
Szállítási idő: 3-5 munkanap
Előfordulhat, hogy egyes termékeink külső raktárból érkeznek, ezért a szállítási idő termékenként változhat.
Utánvétes fizetés esetén a szállítás általában 5–9 munkanap.
Az L1 Max egy erős, 1000 W-os motorral szerelt városi roller, amely akár 50 km/h sebességre is képes. 48 V / 20,8 Ah akkumulátora közel 90 km hatótávot kínál. Kényelmes 10″ tubeless kerekekkel és ShocFree felfüggesztéssel gurul simán. E-ABS + első-hátsó tárcsafék biztos fékezést nyújt. Nagy teherbírás (130 kg) mellett is stabil marad. Modern LCD kijelző és NFC-s zárral rendelkezik a biztonságért.
Dr. Roller Service
Rollert bárki árulhat.
Mi felelősséget is vállalunk.
Sok konkurenciával ellentétben nálunk saját szerviz partnerünk, a Dr. Roller Szerviz végzi a garanciális javításokat, nem kell külföldre küldeni a rollert / e-Bike-ot!
Ez azt jelenti, hogy gyorsabb, kényelmesebb és megbízhatóbb javítást biztosítunk számodra itthon, magyarországi szervizelési lehetőséggel.









