Sebesség 60 km/h |
Akkumulátor 48V / 20 Ah |
Távolság 100 km |
A képek csak illusztrációk!
A weboldalon és promóciós anyagainkban szereplő képek illusztrációk. Mindig a legújabb elérhető modellt küldjük, azonban előfordulhat, hogy a termékfotók frissítése nem történik meg azonnal. Emellett a termék grafikák háttereinél mesterséges intelligencia által generált képeket használunk, így nem minden esetben a legideálisabb terepviszonyok előtt van megjelenítve a roller.
További információk
| Tömeg | 24 kg |
|---|---|
| Akkumulátor feszültsége | 48V |
| Akkumulátor kapacitása | 20 Ah |
| App támogatás | Van |
| Felfüggesztés | Első és hátsó |
| Jelszavas zárolás | Van |
| Kerékméret (inch) | 15 |
| Maximális sebesség | 60 km/h |
| Megtehető távolság | 100 km |
| Maximális terhelhetőség | 150 kg |
| Motor teljesítménye | 2000W |
| NFC-s indítás | Van |
| Típus | Városi elektromos roller |
| Vízállóság | IPX4 |
FONTOS INFORMÁCIÓ:
Maximális sebesség és távolság:
A gyártó által megadott maximális értékek ideális körülmények között érhetőek el. Az útviszonyok, a szélirány, a domborzat és a terhelés, mind befolyásolhatják a jármű tényleges sebességét és a megtehető távolságot.
iScooter DX5 Pro
379 990 Ft354 990 Ft
ÁRAINK FORINTBAN ÉRTENDŐK ÉS TARTALMAZZÁK AZ ÁFÁ-T.
Az iScooter DX5 Pro egy erős, üléses elektromos roller, amely 2000W-os motorjával akár 60 km/h sebességre is képes, miközben a 52V 20Ah akkumulátor akár 90–100 km hatótávot biztosíthat.
17 colos tubeless terepgumijai, dupla felfüggesztése és hidraulikus tárcsafékei miatt városban és rosszabb utakon is nagyon stabil és kényelmes.
Modern felszereltséget kapott NFC indítással, digitális kijelzővel, LED világítással és indexekkel, így a mindennapi használat során is praktikus és biztonságos.
Kiváló választás lehet hosszabb ingázásra, munkába járásra vagy akár hobbi célú használatra is, főleg azoknak, akik kényelmesebb, “mini e-bike” érzést keresnek.
2 készleten
Garancia
10 000–100 000 Ft között 1 év,
100 001–250 000 Ft között 2 év,
250 001 Ft felett pedig 3 év jótállás jár.
Részletek
14 napos elállási jog
A vásárlástól számítva 14 napon belül élhetsz a visszaküldési jogoddal, kérdés nélküli pénzvisszafizetéssel.
Részletek
Házhozszállítás költsége: 2990 Ft
Jelenleg rendelésedet házhozszállítással tudod leadni, de folyamatosan azon dolgozunk, hogy a jövőben többféle csomagkézbesítési lehetőséget is kínálhassunk.
Szállítási idő: 3-5 munkanap
Előfordulhat, hogy egyes termékeink külső raktárból érkeznek, ezért a szállítási idő termékenként változhat.
Utánvétes fizetés esetén a szállítás általában 5–9 munkanap.
Motor
Akkumulátor
Gumi
Töltő
Fék
Elektronika
Vezérlő
Töltő
Képernyő
Gázkar
Fékbetét
Belső
Külső Gumi
Féktárcsa
Lámpa
Lengőkar
Lengéscsillapító
Gyújtáskapcsoló
...
stb.








