Sebesség 50 km/h |
Akkumulátor 48V / 18.2 Ah |
Távolság 75 km |
A képek csak illusztrációk!
A weboldalon és promóciós anyagainkban szereplő képek illusztrációk. Mindig a legújabb elérhető modellt küldjük, azonban előfordulhat, hogy a termékfotók frissítése nem történik meg azonnal.
További információk
| Tömeg | 37 kg |
|---|---|
| Típus | Városi elektromos roller |
| Akkumulátor feszültsége | 48V |
| Akkumulátor kapacitása | 18 Ah |
| App támogatás | Van |
| Felfüggesztés | Első és hátsó |
| Kerékméret (inch) | 10 |
| Maximális sebesség | 50-km/h |
| Maximális terhelhetőség | 120 kg |
| Megtehető távolság | 75 km |
| Motor teljesítménye | 1000W |
| NFC-s indítás | Nincs |
| Vízállóság | IPX5 |
| Gumi típus | pneumatikus gumiabroncs |
| Súly | 29 kg |
FONTOS INFORMÁCIÓ:
Maximális sebesség és távolság:
A gyártó által megadott maximális értékek ideális körülmények között érhetőek el. Az útviszonyok, a szélirány, a domborzat és a terhelés, mind befolyásolhatják a jármű tényleges sebességét és a megtehető távolságot.
Kaabo Mantis X Plus
580 000 Ft549 990 Ft
2 készleten
Garancia
10 000–100 000 Ft között 1 év,
100 001–250 000 Ft között 2 év,
250 001 Ft felett pedig 3 év jótállás jár.
Részletek
Szállítási idő: 3-5 munkanap
Előfordulhat, hogy egyes termékeink külső raktárból érkeznek, ezért a szállítási idő termékenként változhat.
Utánvétes fizetés esetén a szállítás általában 5–9 munkanap.
A Kaabo Mantis X Plus két darab 500 W-os motorral rendelkezik, csúcsteljesítménye összesen kb. 2 184 W, így erős és dinamikus haladást biztosít. 48 V / 18,2 Ah akkumulátora akár 75 km hatótávot tesz lehetővé. A maximális sebessége 50 km/h, a súlya kb. 29 kg, így viszonylag könnyen kezelhető. Hidraulikus, állítható első és hátsó felfüggesztése simává és kényelmessé teszi az utazást. A fékrendszer 140 mm-es tárcsafék + EABS, ami biztos megállást nyújt. Modern TFT kijelzője, LED világítása és beépített irányjelzői révén praktikus és stílusos mindennapi városi használatra.
Dr. Roller Service
Rollert bárki árulhat.
Mi felelősséget is vállalunk.
Sok konkurenciával ellentétben nálunk saját szerviz partnerünk, a Dr. Roller Szerviz végzi a garanciális javításokat, nem kell külföldre küldeni a rollert / e-Bike-ot!
Ez azt jelenti, hogy gyorsabb, kényelmesebb és megbízhatóbb javítást biztosítunk számodra itthon, magyarországi szervizelési lehetőséggel.







