Sebesség 120 km/h |
Akkumulátor 72V / 60Ah |
Távolság 200 km |
A képek csak illusztrációk!
A weboldalon és promóciós anyagainkban szereplő képek illusztrációk. Mindig a legújabb elérhető modellt küldjük, azonban előfordulhat, hogy a termékfotók frissítése nem történik meg azonnal.
További információk
| Tömeg | 37 kg |
|---|---|
| Típus | Off-road elektromos roller |
| Akkumulátor feszültsége | 72V |
| Akkumulátor kapacitása | 60 Ah |
| App támogatás | Van |
| Felfüggesztés | Első és hátsó |
| Kerékméret (inch) | 13 |
| Maximális sebesség | 120 km/h |
| Maximális terhelhetőség | 150 kg |
| Megtehető távolság | 200 km |
| Motor teljesítménye | 15.000W (peak) |
| NFC-s indítás | Van |
| Vízállóság | IPX5 |
FONTOS INFORMÁCIÓ:
Maximális sebesség és távolság:
A gyártó által megadott maximális értékek ideális körülmények között érhetőek el. Az útviszonyok, a szélirány, a domborzat és a terhelés, mind befolyásolhatják a jármű tényleges sebességét és a megtehető távolságot.
Teverun 7260R (V4)
2 014 990 Ft1 945 000 Ft
2 készleten
Garancia
10 000–100 000 Ft között 1 év,
100 001–250 000 Ft között 2 év,
250 001 Ft felett pedig 3 év jótállás jár.
Részletek
Szállítási idő: 3-5 munkanap
Előfordulhat, hogy egyes termékeink külső raktárból érkeznek, ezért a szállítási idő termékenként változhat.
Utánvétes fizetés esetén a szállítás általában 5–9 munkanap.
A Teverun Fighter Supreme 7260R tényleg a legdurvább prémium elektromos rollerek egyike — ez nem csak egy eszköz, hanem egy teljesítmény-szörnyeteg. Két darab 2 500 W névleges motor + 15 000 W csúcsteljesítmény = elképesztő gyorsulás és erő.
A 72V / 60Ah SK-cellás akkumulátor révén akár 200 km-es hatótáv is elérhető, ami hatalmas távolságra teszi alkalmassá hosszú túrákra.
A maximális sebessége akár 120 km/h.
A fékrendszer: prémium 4-dugattyús hidraulikus tárcsafékek elöl-hátul, így nagy sebességnél is megbízható megállást ad.
A felfüggesztés: állítható, hidraulikus KKE rendszerrel, ami simává és stabilabbá teszi az utazást.
Okos funkciói is vannak: 4″ TFT kijelző, NFC / PKE “kulcs”, Teverun applikációval vezérelhető világítás (RGB), GPS és tuning opciók – tényleg high-end felhasználói élmény.
TEVERUN
Összességében a 7260R az elektromos rollert olyanoknak ajánljuk, akik ezekre vágynak: brutális teljesítmény, hosszú hatótáv, prémium infrastruktúra és technológia.
Dr. Roller Service
Rollert bárki árulhat.
Mi felelősséget is vállalunk.
Sok konkurenciával ellentétben nálunk saját szerviz partnerünk, a Dr. Roller Szerviz végzi a garanciális javításokat, nem kell külföldre küldeni a rollert / e-Bike-ot!
Ez azt jelenti, hogy gyorsabb, kényelmesebb és megbízhatóbb javítást biztosítunk számodra itthon, magyarországi szervizelési lehetőséggel.







