Sebesség 50 km/h |
Akkumulátor 48V / 18.2 Ah |
Távolság 75 km |
A képek csak illusztrációk!
A weboldalon és promóciós anyagainkban szereplő képek illusztrációk. Mindig a legújabb elérhető modellt küldjük, azonban előfordulhat, hogy a termékfotók frissítése nem történik meg azonnal. Emellett a termék grafikák háttereinél mesterséges intelligencia által generált képeket használunk, így nem minden esetben a legideálisabb terepviszonyok előtt van megjelenítve a roller.
További információk
| Tömeg | 37 kg |
|---|---|
| Típus | Városi elektromos roller |
| Akkumulátor feszültsége | 48V |
| Akkumulátor kapacitása | 18 Ah |
| App támogatás | Van |
| Felfüggesztés | Első és hátsó |
| Kerékméret (inch) | 10 |
| Maximális sebesség | 50-km/h |
| Maximális terhelhetőség | 120 kg |
| Megtehető távolság | 75 km |
| Motor teljesítménye | 1000W |
| NFC-s indítás | Nincs |
| Vízállóság | IPX5 |
| Gumi típus | pneumatikus gumiabroncs |
| Súly | 29 kg |
FONTOS INFORMÁCIÓ:
Maximális sebesség és távolság:
A gyártó által megadott maximális értékek ideális körülmények között érhetőek el. Az útviszonyok, a szélirány, a domborzat és a terhelés, mind befolyásolhatják a jármű tényleges sebességét és a megtehető távolságot.
Kaabo Mantis X Plus
580 000 Ft560 000 Ft
ÁRAINK FORINTBAN ÉRTENDŐK ÉS TARTALMAZZÁK AZ ÁFÁ-T.
A Kaabo Mantis X Plus két darab 500 W-os motorral rendelkezik, csúcsteljesítménye összesen kb. 2 184 W, így erős és dinamikus haladást biztosít. 48 V / 18,2 Ah akkumulátora akár 75 km hatótávot tesz lehetővé. A maximális sebessége 50 km/h, a súlya kb. 29 kg, így viszonylag könnyen kezelhető. Hidraulikus, állítható első és hátsó felfüggesztése simává és kényelmessé teszi az utazást. A fékrendszer 140 mm-es tárcsafék + EABS, ami biztos megállást nyújt. Modern TFT kijelzője, LED világítása és beépített irányjelzői révén praktikus és stílusos mindennapi városi használatra.
2 készleten
Garancia
10 000–100 000 Ft között 1 év,
100 001–250 000 Ft között 2 év,
250 001 Ft felett pedig 3 év jótállás jár.
Részletek
14 napos elállási jog
A vásárlástól számítva 14 napon belül élhetsz a visszaküldési jogoddal, kérdés nélküli pénzvisszafizetéssel.
Részletek
Házhozszállítás költsége: 2990 Ft
Jelenleg rendelésedet házhozszállítással tudod leadni, de folyamatosan azon dolgozunk, hogy a jövőben többféle csomagkézbesítési lehetőséget is kínálhassunk.
Szállítási idő: 3-5 munkanap
Előfordulhat, hogy egyes termékeink külső raktárból érkeznek, ezért a szállítási idő termékenként változhat.
Utánvétes fizetés esetén a szállítás általában 5–9 munkanap.
Motor
Akkumulátor
Gumi
Töltő
Fék
Elektronika
Vezérlő
Töltő
Képernyő
Gázkar
Fékbetét
Belső
Külső Gumi
Féktárcsa
Lámpa
Lengőkar
Lengéscsillapító
Gyújtáskapcsoló
...
stb.





